Ważna wygrana z Kanarkami

Liga wojewódzka: Lider Swarzędz - Canarinhos Skórzewo 4:2 (0:2)
Gole: ⚽ 0:1 Wasilewski 4' ⚽ 0:2 Królik 19' ⚽ 1:2 Książkiewicz (48' as. Koralewski) ⚽ 2:2 Vogel (78' as. Ratajczak) ⚽ 3:2 Koralewski (88') ⚽ 4:2 Wojciak (90'+2 as. Książkiewicz)
Widzów 32
Skład Lidera: Strugalski Ż, Jokiel, Fornalkiewicz CZ (2xŻ), Zaborniak, Maciejewski, Kapustyński, Koralewski, Rybarczyk (Wojciak Ż), Kowalewski (Ratajczak), Vogel, Książkiewicz oraz Lewandowski, Staszyński i Chruścicki

Mecz z KS Canarinhos Skórzewo to zawsze emocje i twarde starcia. Tak też było i tym razem.
Zaczęło się bardzo nerwowo od sytuacji, która w naszej ocenie była nakładką na Fornalkiewiczu, ale według sędziego faul był w drugą stronę. Po rzucie wolnym Kacper był wyraźnie popchnięty w polu karnym i nie mógł zapobiec utracie gola. Druga stracona bramka była poniekąd konsekwencją pierwszej. Po komentarzu Fornala sędzia przerwał naszą akcję na połowie przeciwnika i po pokazaniu żółtej kartki podyktował rzut wolny przed naszym polem karnym. I przed 20. minutą było 0:2. Do przerwy było już tylko nerwowo, bez goli.
Druga część to już nasz popis. Zaraz na początku sygnał do walki dał Książkiewicz głową zamykając zagranie z rogu Koralewskiego. Nasza przewaga była wyraźna, ale na wyrównanie czekaliśmy do ostatniego kwadransa - Ratajczak wypuścił Vogla sam na sam, a Kacper z zimną krwią wykorzystał okazję.
W końcówce nie zabrakło nam wiary i woli walki. Wygraliśmy dzięki precyzji Koralewskiego, który idealnie przymierzył z rzutu wolnego. Wynik zamknął w ostatniej akcji Wojciak świetnie obsłużony przez Książkę.