Wakacje po udanym sezonie

My już jakby na wakacjach... ☀️
Chcemy jeszcze raz podziękować za sezon 2018/19. Za obecność na naszych meczach i za śledzenie naszych wyników tutaj oraz na Instagramie i Facebooku, gdzie w trakcie baraży przekroczyliśmy poziom 400 obserwujących, a ta liczba wciąż rośnie! Cieszymy się, że jesteście z nami!

Małe podsumowanie:
Od połowy sierpnia 2018 do końca czerwca 2019 rozegraliśmy 32 mecze o stawkę. Wygraliśmy 23 z nich. 3 razy straciliśmy punkty jesienią (przegrana jedną bramką z Akademia Piłkarska Reissa- pozdrawiamy), 3 razy w lidze wiosną (porażki z Kania Gostyń i Akademia Piłkarska Bambinis - gratulujemy), a 3 razy przegraliśmy w czasie barażów (uznanie dla Ostrovia 1909 i Stowarzyszenie Inicjatywa ARKA Gdynia - jedynej drużyny, która pokonała nas dwukrotnie). Szacunek dla Uczniowski Klub Sportowy Śrem KS Canarinhos Skórzewo MKS Sparta Oborniki i szczególnie dla kolegów z fyrtla - Swarzędzki Klub Sportowy "Unia".
Wygrywaliśmy kolektywnie. Zespół pod wodzą trenera Macieja Rybickiego przedstawiamy w szczegółach w lipcu na naszym profilu na Facebooku. Zazwyczaj nie ma czasu by spojrzeć na zawodników indywidualnie, bo gra cała drużyna. Teraz próbujemy napisać słowo o każdym piłkarzu, w dniu lipcowym odpowiadającym numerowi na koszulce.
Tu podajemy autorów goli i asystentów zaznaczając, że każda zdobyta bramka to efekt pracy zespołu od bramkarza i obrońców począwszy.
Strzeliliśmy 90 goli, straciliśmy 43 bramki.
Trafiali:
Wiktor PRZEBIERACZ 2
Krzysztof RATAJCZAK 2
Oliwier STRUGALSKI 1
Do goli przyczynili się również:
Marcin GÓRCZEWSKI
Gracjan LEWANDOWSKI