Odpędzone demony - Sparta pokonana

Liga wojewódzka: Lider Swarzędz - Sparta Oborniki 3:1 (0:1)
Bramki: ⚽ 0:1 Pauś (8') ⚽ 1:1 Ratajczak (78' as. Książkiewicz) ⚽ 2:1 Jokiel (82') ⚽ 3:1 Wojciak (90'+1)
Skład Lidera: Strugalski, Jokiel, Koralewski (Fornalkiewicz), Zaborniak, Wojciak, Kapustyński (Ratajczak), Maciejewski, Kowalewski, Staszyński (Lewandowski), Książkiewicz oraz Chruścicki
Trener Maciej Rybicki

Widzów: 39

Demony z Trzcianki wróciły, ale ostatecznie udało się je odpędzić. Szybko stracona bramka podcięła nam skrzydła i przez długi czas biliśmy głową w mur. Sparta miała kolejne okazje, ale wynik nie zmieniał się bardzo długo.
Gra nam się nie układała, ale nie traciliśmy wiary. Po nieudanych atakach konstruowaliśmy kolejne aż w końcu zasieki gości puściły. Książkiewicz idealnie zagrał do Ratajczaka, a ten wykorzystał sytuację sam na sam. Kilka minut później rajd lewym skrzydłem Jokiel zakończył zagraniem, przy którym bramkarz Sparty bronił tak nieszczęśliwie, że piłka przekroczyła linię bramkową. Gdyby ktoś miał wątpliwości to Krzysiu dla pewności jeszcze raz skierował piłkę do bramki.
Przyjezdni oddali pole walki i w końcówce tuż przed polem karnym sfaulowali Rybarczyka. Rzut wolny na gola zamykającego wynik zamienił Wojciak, który stał się specjalistą od goli w ostatnich minutach meczów.
W ważnym dla układu czołówki tabeli meczu Akademia Reissa pokonała Kanię Gostyń 1:0, co oznacza, że drużyna z Baranowa wciąć jest 3 punkty za nami. Kania ma jeszcze matematyczne szanse na wygranie naszej grupy ligi wojewódzkiej.