Kania wywiozła od nas punkt

Liga wojewódzka: Lider Swarzędz - Kania Gostyń 1:1 (0:0)
Gole: ⚽ 0:1 Majchrzak (47') ⚽ 1:1 Vogel (73' as. Książkiewicz)

Widzów: 31
Skład Lidera: Strugalski, Jokiel, Fornalkiewicz, Górczewski, Zaborniak (Lewandowski), Kapustyński (Wojciak), Koralewski, Maciejewski (Kowalewski), Vogel, Rybarczyk, Książkiewicz oraz Staszyński, Ratajczak i Chruścicki

Mecze z Kanią to zawsze spotkania trudne i ciekawe. Tak było i tym razem. Szybkie tempo narzucone od początku przez zawodników obu stron nie dało publiczności się nudzić. Widzów początkowo było niewielu, bo przedpołudnie w roboczy dzień okazało się nie być najlepszym dla kibiców terminem. Piłkarze grali jednak z zaangażowaniem, szanując tych, którzy przyszli. W pierwszej połowie zabrakło jedynie goli.
Zaraz po przerwie sytuacja się jednak zmieniła, bo gol padł - goście wyprowadzili kontrę, nasi obrońcy, co wyjątkowe, przewrócili się, gdy byli najbardziej potrzebni, a Strugalski nie miał szans przy strzale z bliska. Przyjezdni chwilę później mieli idealną sytuację, by podwyższyć prowadzenie, ale nie wykorzystali okazji.
W końcu otrząsnęliśmy się i ruszyliśmy z atakami. Mieliśmy nawet rzut karny, ale piłka poleciała za wysoko. Nasz duet wyborowy nie przejął się tym jednak i wypracował bramkę - Książkiewicz podał do Vogla, który skutecznie zakończył ładną akcję.
Do końca atakowaliśmy, byliśmy bliżsi wygrania, ale nic nie wpadło już do sieci i musieliśmy zadowolić się jednym punktem. Nasi najgroźniejsi rywale wygrali swoje mecze i nasza przewaga nad goniącymi drużynami zmalała, ale wciąż przewodzimy stawce.