Bez przegranej w sparingach

6:2 z Polonią Środa Wlkp., 4:4 przeciw Jarocie Jarocin i 6:2 z Przemysławem Poznań

3 marca: Lider Swarzędz - Polonia Środa Wlkp. 6:2 (1:2)
Bramki dla Lidera: ⚽ Książkiewicz (18' as. Vogel) ⚽ Maciejewski (66' as. Fornalkiewicz) ⚽ Książkiewicz (79' as. Maciejewski) ⚽ Maciejewski (83' as. Książkiewicz) ⚽ Vogel (87' as. Jokiel) ⚽ Maciejewski (90')

Ledwo zaczęła się gra, a my byliśmy po dwóch szybkich i celnych ciosach. Najpierw faul w polu karnym i wykorzystana jedenastka, chwilę później szybka akcja z precyzyjnym strzałem z bliska i po 6 minutach przegrywaliśmy 0:2.
Dość długo się rozkręcaliśmy i w pierwszej połowie zdołaliśmy odpowiedzieć tylko raz, co można zobaczyć na filmie - ostatnie uderzenie należało do Książkiewicza.
W drugiej części gry zyskiwaliśmy przewagę, ale przyznać też musimy, że nasi rywale tracili siły z biegiem czasu, bo grali bez zmienników. Remis osiągnęliśmy po 20 minutach drugiej połowy, kiedy Maciejewski dopadł do wypuszczonej przez bramkarza gości piłki. Na prowadzenie wyprowadził nas Książkiewicz, który skompletował dublet uderzeniem ze środka pola karnego. Asystę zaliczył Maciejewski trafiając w słupek.
Potem w kilka minut podwoiliśmy zdobycz po trzech pięknych trafieniach Kacprów. Maciejewski uderzył w okienko, Vogel w środek, ale też nie dając szans golkiperowi ze Środy, a hat-trick Maciejewskiego domknął strzał z linii pola karnego.

7 marca: Jarota Jarocin - Lider Swarzędz 4:4 (4:2)
Bramki dla Lidera: ⚽ Vogel (17' as. Kapustyński) ⚽ Maciejewski (27') ⚽ Książkiewicz (75' as. Kowalewski) ⚽ Wojciak (85' as. Kapustyński)

W meczu dwóch jesiennych zwycięzców grup ligi wojewódzkiej WZPN padł remis, co pokazuje wyrównany poziom obu drużyn. Nieoficjalny mecz o mistrza Wielkopolski nie przyniósł więc rozstrzygnięcia.
Z naszej strony były to słabe zawody, słaba gra i dopiero tuż przed końcem udało nam się wyrównać. Mamy nadzieję, że będziemy mogli w czerwcu zagrać w oficjalnym już wtedy meczu o tytuł zwycięzcy ligi wojewódzkiej.

17 marca: Lider Swarzędz- Przemysław Poznań 6:2 (3:2)
Bramki dla Lidera: ⚽️ Książkiewicz (13' as. Koralewski) ⚽️ Maciejewski (34' as. Kowalewski) ⚽️ Kowalewski (45' as. Fornalkiewicz) ⚽️ Ratajczak (62' as. Staszyński) ⚽️ Jokiel (82') ⚽️ Kapustyński (84')

Zespół z Poznania prowadził już nawet 2:1, ale jeszcze przed przerwą wyszliśmy na prowadzenie, a w drugiej połowie podwyższyliśmy wynik.

Bilans sparingów: 3 zwycięstwa, 3 remisy. Liczymy na to, że w lidze porażek też nie będzie, a i remisów mogłoby być mniej. Zapraszamy na nasze mecze!