UHLSPORT CUP 2016 - KRAKÓW/SKOTNIKI, 2-3 kwiecień

Turniej UHLSPORT CUP 2016, Skotniki (Kraków), 2-3 kwietnia

Skład LIDERA:
Emre CELIK, Kacper FORNALKIEWICZ, Miłosz GAWECKI, Marcin GÓRCZEWSKI, Denis JESKE, Wiktor KORALEWSKI, Gracjan LEWANDOWSKI, Bartosz ŁUCZAK, Bruno NORKIEWICZ (b), Wiktor PRZEBIERACZ, Oliwier STRUGALSKI (b), Kacper VOGEL, Michał WIECZOREK, Dominik ZABORNIAK (k) i Albert ŻERKOWSKI.
Wyniki meczów:
LIDER Swarzędz - SKAŁA Stryj (Ukraina) 0:0
Fajny, wyrównany mecz, Ukraińcy grali bardzo szybko, agresywnie, często nas wyprzedzając w przyjęciu piłki.
LIDER Swarzędz - FOOTBALL ACADEMY Szczecin 0:1
Szybki zacięty mecz, mimo przewagi LIDERA bramkę zdobywają szczecinianie. Dusimy do końca, ale brakuje szczęścia..., na sekundy przed końcem uderzenie Bartka Łuczaka z 3 metrów przed bramką trafia w bramkarza FA.
Pozostaje niedosyt, ale też wielka satysfakcja z obrazu tego co działo się na boisku, bo to był bez wątpienia najlepszy nasz mecz w minionych kilku miesiącach.
LIDER Swarzędz - SPARTA Kazimierza Wielka 14:0
Bramki: Gawecki, Zaborniak (2), Celik, Jeske (5), Fornalkiewicz (3) i Vogel (2)
Mecz bez historii z najsłabszą drużyną zawodów.
LIDER Swarzędz - WISŁA Kraków 1:2
Bramka: Łuczak
Dobry mecz, ale niewykorzystane okazje się mszczą. Prowadzimy grę, a przeciwnik strzela nam dwie bramki z kontry.
Na 2 minuty przed końcem uderzenie z dystansu Bartka Łuczaka w stylu "stadiony świata", piłka odbija się od poprzeczki i wpada do bramki. Na doprowadzenie do remisu zabrakło czasu..., ale cieszy dobra, zespołowa gra drużyny.
LIDER Swarzędz - MKS Piaseczno 2:1
Bramki: Fornalkiewicz, Zaborniak
Ciężko wywalczone zwycięstwo po pięknych uderzeniach z dystansu. Bezcenne punkty w ostatnich sekundach spotkania uratował nasz bramkarz Bruno Norkiewicz, nieprawdopodobną paradą wyjmując piłkę z lewego okienka naszej bramki.
LIDER Swarzędz - SEMP URSYNÓW Warszawa 3:1
Bramki: Przebieracz, Gawecki, Łuczak
Twarda walka do końca... Świetny mecz Bartka Łuczaka, którego dwie asysty i bramka po pięknych indywidualnych akcjach dały nam sukces. Bardzo dobra partia w bramce Oliwiera Strugalskiego.
LIDER Swarzędz - GÓRNIK Wieliczka 1:0
Bramka: Gawecki
Niesamowita nerwówka w bardzo zaciętym meczu o brąz, w którym zmęczenie i upał dawały już mocno znać o sobie.
Remis dawał nam "najgorsze" czwarte miejsce, a bramka GÓRNIKA była jak "zaczarowana"..., najpierw Kacper Vogel uderzył w słupek, kilka minut później Bartek Łuczak w poprzeczkę, aż w końcu, po kapitalnym wznowieniu piłki z rzutu wolnego przez Bartka Łuczaka, puszczony w "uliczkę" Miłosz Gawecki dał nam bezcenne zwycięstwo i pierwsze, historyczne "pudło" LIDERA Swarzędz w prestiżowym turnieju w Skotnikach.
Wielkie brawa dla wszystkich zawodników LIDERA, którzy, na UHLSPORT CUP 2016 dali z siebie wszystko, pokazując wielkie "serducho" do gry i zostawiając mnóstwo zdrowia na boisku...
TABELA:
punkty bramki