Na otwarcie sezonu trzy punkty za... remis

Ten mecz został zweryfikowany jako walkower dla nas w związku z udziałem w drużynie Bambinis zawodników nieuprawnionych do gry. Zatem 3:0 dla Lidera. Na boisku było jednak tak:

Lider Swarzędz - Akademia Piłkarska Bambinis Trzcianka 2003 5:5 (3:1)
Gole: ⚽ Jokiel (5' głową) ⚽ samobójcza (12' po rzucie rożnym Koralewskiego) ⚽ Rybarczyk (19' as. Książkiewicz) X Osowski (33') X Osowski (45') X Osowski (48') X Dubiak (55') X Dubiak (58' rzut karny) ⚽ Książkiewicz (72' as. Kowalewski) ⚽ Wojciak (74' as. Książkiewicz)
Widzów 32 plus 16 osób online (transmisja na Instagramie)
Skład Lidera: Strugalski Maciejewski Fornalkiewicz Zaborniak Jokiel Przebieracz Staszyński (Wojciak) Kapustynskyi Koralewski Rybarczyk (Kowalewski) Książkiewicz oraz Górczewski Lewandowski Ratajczak Wieczorek

Niesamowity mecz na otwarcie sezonu. Trzy bramki dla nas i pewne, wydawało się, prowadzenie. Potem seria błędów w obronie i straconych 5 bramek z rzędu. I gdy wydawało się, że mecz przegrany, odzyskaliśmy rezon i doprowadziliśmy do remisu. Końcówka - na dwoje babka wróżyła, ale nic nie wywróżyła.
Był jeszcze karny dla nas przy stanie 3:3. Były świetne okazje dla obu drużyn. Było przede wszystkim 10 bramek, więc kibice mieli co oglądać.