2:2 z UKS Śrem

Lider Swarzędz - UKS Śrem 2:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Kędziora (36') ⚽ Przebieracz (45' dobitka własnego strzału, as. Książkiewicz) ⚽ samobójcza (47' po dośrodkowaniu Jokiela) 2:2 Maliński (51')

Widzów: 37
Skład Lidera: Strugalski Maciejewski (Lewandowski) Fornalkiewicz Górczewski Jokiel Przebieracz Zaborniak (Staszyński) Wojciak Kowalewski (Wieczorek) Rybarczyk (Ratajczak) Książkiewicz
Żółte kartki: Górczewski x2 w konsekwencji czerwona kartka, Wojciak (Lider) oraz Kędziora, Tomaszewski, Urbanek (UKS Śrem)

Drugi mecz, drugi remis. Tradycyjnie zacięte spotkanie z przeciwnikami ze Śremu.
Długo nic nie wpadało do bramki mimo wielu okazji z obu stron. W końcu brak zdecydowania we własnym polu karnym przyniósł wykorzystaną sytuację przyjezdnych. Chwilę później goście mogli podwyższyć wynik, ale Strugalski obronił karnego.
Początek drugiej połowy to nasze zdecydowane ataki, które przyniosły prowadzenie. Najpierw Przebieracz na raty umieścił piłkę w siatce, a chwilę później zagranie Jokiela minęło bramkarza i trafiło obrońcę gości tak, że ten uderzył do własnej bramki.
Niedługo cieszyliśmy się z prowadzenia, ponieważ piękny strzał z dystansu dał remis UKS Śrem.

Po dwóch kolejkach wyglądało na dwa punkty zdobyte po remisach. Jednak pierwszy mecz, z Bambinis Trzcianka, został zweryfikowany jako walkower dla nas. To oznacza, że 2:2 z UKS Śrem okazało się być pierwszą naszą stratą punktów w sezonie.