Liga wojewódzka: Lider Swarzędz - Błękitni Wronki 0:3 (0:0)

Bramki: 0:1 Michalski (51' karny) 0:2 Toczek (72') 0:3Stańczyk (88')

Widzów 28

Skład Lidera: Jóźwiak, Zieliński, Zaborniak (Rybarczyk), Górczewski (Chruścicki), Lewandowski CZ, Maciejewski, Koralewski, Vogel, Książkiewicz, Pogorzelec, Czechowski oraz Strugalski. Trener Maciej Rybicki

Bardzo ciekawy i emocjonujący mecz, ale bez happy endu dla nas. Dziękujemy Błękitnym Wronki za wysoki poziom widowiska.

W pierwszej połowie gra była wyrównana, obie drużyny stwarzały sytuacje, ale brakowało wykończenia. Szczególnie po stałych fragmentach gry byliśmy bliscy zdobyczy bramkowej. Gole do przerwy jednak nie padły.

W drugiej części dała o sobie znać nasza krótka ławka, a goście utrzymywali wysokie tempo. My też nadal graliśmy pozytywny futbol, ale niezmiennie zawodziliśmy pod bramką rywali. Z kolei na własnej połowie pozwalaliśmy gościom na zbyt wiele. Faul w polu karnym i wykorzystana jedenastka dodały wiary Błękitnym.

Do wyniku 0:2 trzymaliśmy rezon i odgryzaliśmy się, potem było już trudniej. Do końca walczyliśmy o bramkę, ale ostatecznie pierwszy raz od dawna skończyliśmy mecz bez zdobytego gola. Za to Błękitni potrafili tego dnia trafiać i drugi raz z rzędu pokonali nas na boisku w Kobylnicy (rok temu było 2:3).