LIGA WOJEWÓDZKA 2016/17

3 kolejka

Sparta Brodnica - Chemik Bydgoszcz 1:5(1:2)

Gole dla Chemika: G.Adamski - 2, M.Misiak, M.Zawodziński i K.Kozłowski.

Na kolejny mecz ligowy udaliśmy się do Brodnicy na pojedynek z tamtejszą Spartą. Znając ten zespół wiadomo było, że czeka nas ciężki mecz.

Spotkanie nie rozpoczęło się dla nas dobrze bo po kilku minutach sędzia podyktował dla gospodarzy rzut karny po faulu na polu karnym i Sparta objęła prowadzenie. Na szczęście nasza drużyna szybko się pozbierała i prowadziła wyrównany pojedynek. Bramkę wyrównującą zdobył po akcji prawą stroną boiska M.Misiak. Do przerwy jednak prowadziliśmy po bardzo dobrym dośrodkowaniu z rzutu rożnego G.Adamskiego i uderzeniu głową M.Zawodzińskiego.

Po przerwie nasz zespół przeważał choć gospodarze też mieli swoje sytuacje. W dwóch bardzo groznych sytuacjach świetnie bronił P.Michalski. Na 3:1 podwyższył wynik K.Kozłowski uderzając po ziemi tuż przy słupku. Im bliżej końca meczu tym spokojniej graliśmy i mieliśmy coraz więcej sytuacji podbramkowych. Po kolejnej akcji bramkę na 4:1 strzelił G.Adamski, który też zdobył gola na 5:1 dobijając strzał K.Kozłowskiego i ustalając wynik meczu.

Brawa dla całego zespołu za walkę i dobry mecz.