Błękitni Owińska Gospodarze

Antojad 2

Utworzono:

08.09.2016

Opis ze strony www UKS Śrem:

"Trampkarz starszy (C1) zagrał pierwszy mecz na wyjezdzie z Błękitnymi Owińska. Początek meczu był wyrównany. Stworzyliśmy kilka sytuacji, które powinny pozwolić nam objąć prowadzenie. Niestety niewykorzystane sytuacje lubię się mścić i po „paskudnym” błędzie w obronie tracimy pierwszą bramkę.Owińska grali coraz agresywniej i mieli przewagę, aż wkońcu w niewytłumaczalny sposób zdobyli swoją drugą bramkę. Błędy indywidulane spowodowały,że po pierwszej połowie przegrywamy 0:2. Drugą część zaczynamy wspaniale. Patryk strzela bramkę po świetnym rajdzie Szymona. Gramy coraz odważniej ( Filip uderza głową w poprzeczkę). Brakuje odrobinkę szczęścia i cieszylibyśmy się ze zdobytych punktów. Jesteśmy smutni z przegranego meczu, jednak z podniesioną głową i z niecierpliwością poczekamy na kolejny mecz. Jestem przekonany, że w kolejnych meczach zaczniemy zdobywać punkty.

Błękitni Owińska-UKS 2:1

Patryk Draszczyk, as. Szymon Kędziora

Hubert Antkowiak, Adam Hyżyk, Szymon Kędziora, Bruno Gapys, Maciej Skrzypczak, Kamil Jankowski, Damian Jabłoński, Mikołaj Kufliński, Jakub Majda, Wiktor Springer, Jakub Tomaszewski, Filip Marciniak, Jakub Wojtkowiak, Arek Nowak."