Turniej w Włocławku i Turniej Koziołka

TURNIEJ W WŁOCŁAWKU 26.02.2012

26.02.12 grupa naszych zawodników(GAWECKI MIŁOSZ, LEWANDOWSKI GRACJAN, GORZECKI BARTOSZ, GULCZYŃSKI DAWID, WIATR IGOR, ZWOLIŃSKI WOJCIECH, KORALEWSKI WIKTOR, KSIĄŻKIEWICZ JAN, PRZYBYLSKI JACEK, TOMASZEWSKI WIKTOR, WOLSKI KACPER)pojechała do Włocławka. Chłopcy zajęli 5 miejsce na 10 drużyn!!!

Wygrali 4 mecze, przegrali tylko jeden ze zwycięskim zespołem UKS "12" Włocławek.

Najlepszym zawodnikiem Turnieju został Jasiu Książkiewicz!!!

Zespoły jakie brały udział w turnieju to:

1.Zawisza Bydgoszcz

2. DAP Toruń

3.Lider Swarzędz

4.Chemik Bydgoszcz

5. Zjednoczeni Stryków

6. Włókniarz Zgierz

7. UKS Soccer Płock

8. Naki Olsztyn

9. UKS Dwunastka Włocławek I

10. UKS Dwunastka Włocławek II

________________________________________________________________________________________

TURNIEJ KOZIOŁKA 04.03.2012

Drużyna swarzędzkiego Lidera rocznik 2003 udała się 04 marca do Poznania gdzie w dużej nowoczesnej hali rozgrywany był Ogólnopolski Turniej Piłkarski u10 pod hasłem " alkohol nie dla sportowca ". Impreza organizowana przez Koziołka Poznań zgromadziła na starcie 10 zespołów podzielonych na dwie grupy. Nasi chłopcy mieli za rywali następujące drużyny MKS Osadnik Myślibórz, SMP Wichniarek Poznań, UKS Stoper Poznań, AP Ostrów Wielkopolski, GKS Błękitni Owińska, UKS SKRA Wielkopolska, UKS Grom Dopiewo, oraz dwie drużyny Koziołka .Zaznaczyć należy ze ten turniej był dla rocznika 2002 więc chłopcy nasi najmłodsi w stawce.

W pierwszym meczu nasi chłopcy przegrali 3-0 z AP Ostrów Wielkopolski. Mecz ten zdecydowanie należał do nas do momentu straty pierwszego gola. Potem gra była bardzo wyrównana lecz Lider nie potrafił przewagi zamienić na gola.

Drugie spotkanie to walka z jedną z dwóch drużyn Koziołka zakończona bezbramkowym remisem. Warto zaznaczyć że spotkanie rozgrywane było w dobrym tempie.

Trzeci mecz to pojedynek Mks Osadnik Myślibórz. W tym meczu chłopcy dominowali od początku do końca prowadząc grę w sposób bardzo mądry i efektowny. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem a obie bramki w tym meczu zdobył Dominik Zaborniak

Spotkanie z SMP Wichniarek to tez pojedynek najgłośniejszych dwóch grup kibiców. Pojedynek na trybunach jak i na boisku był bardzo zacięty lecz mecz zakończył się dla nas nie pomyślnie. 2 - 0 do tyłu.

Ostatni mecz grupowy to spotkanie ze Stoperem. Pomimo że mecz przegraliśmy 2-0 to chłopcy pokazali że w piłkę potrafią grać a też bramki były raczej słabością naszą niż wzniesieniem się na wyżyny naszych przeciwników.

Mecz rozegrany z Dopiewem , kontrolowany cały czas przez nas zespół zakończył się dogrywką. Tego nikt w tym meczu się nie spodziewał. Wyszliśmy z tego obronną ręką i wygraliśmy 2-1.

W meczu o V miejsce znów zagraliśmy z AP Ostrów Wielkopolski i niestety znów przegraliśmy 2-0. Był to chyba najsłabszy mecz tego dnia w wykonaniu zespołu swarzędzkiego.

Ostatecznie zajęliśmy VI miejsce. Zwycięstwo w całym Turnieju odniósł Koziołek Poznań Wygrywając w finale 2-0 z SMP Wichniarek.