Turniej w Tulcach

11 lutego 2012 r., nasi chłopcy wzięli udział w mini turnieju organizowanym w Tulcach.

Poza naszym zespołem, w turnieju udział wzięli: KS Clescevia (organizator), Kopernik Poznań i MKS Przemysław Poznań. Wszystkie te zespoły wystawiły drużyny składające się z chłopców z rocznika 2002.

Podczas turnieju rozgrywane były mecze systemem każdy z każdym i tak każda drużyna rozegrała po trzy mecze, po których został wyłoniony zwycięzca.

Nasze mec

- w pierwszym meczu mimo początkowego prowadzenia 1:0, ponieśliśmy pechową i raczej niezasłużoną porażkę 1:2 z Przemysławem Poznań,

- w drugim meczu zremisowaliśmy 0:0 z Clescevią, przy bardzo wyrównanym pojedynku pełnym znakomitych akcji i interwencji bramkarskich z obu stron,

- w trzecim meczu wygraliśmy 3:0 z Kopernikiem Poznań.

Ostatecznie zespółUKS Lider Swarzędz 2003 zajął w turnieju 2. miejsce, ustępując jedynie zwycięzcy – Przemysławowi Poznań i wyprzedzając zespoły: Clescevii (3. miejsce) i Kopernika Poznań (4. Miejsce).

Po zasadniczej części turnieju odbył się turniej rzutów karnych, które wykonywali zawodnicy z pola każdej z drużyn; bramki strzegli na zmianę bramkarze każdej z drużyn. Najskuteczniejszym egzekutorem rzutów karnych został nasz kapitan,Bartek Łuczak, któryotrzymałwyróżnienie dla najlepszego strzelca. Z kolei Miłosz Gawecki obronił najwięcej rzutów karnych i otrzymał wyróżnienie dla najlepszego bramkarza turnieju.

Zespół Lider Swarzędz 2003 reprezentowali:

Miłosz Gawecki , Wiktor Koralewski , Jasiu Książkiewicz, Kuba Komiński , Dominik Zaborniak ,

Wiktor Przebieracz, Bartek Łuczak , Gracjan Lewandowski, Albert Żerkowski i Kacper Fornalkiewicz .