ENTO CUP

WYGRALIŚMY turniej ENTO CUP!!!!!!!!!!!!!

W turnieju Endo Cup brało udział 10 zespołów. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, gdzie zagrały w systemie "każdy z każdym". W pierwszej grupie znalazły sie takie drużyny jak: Błękitni Owińska,KS Koziołek Poznan III, Warta Poznan, AP Ostrów Wlkp., KS Koziołek Poznan "Rekiny". Naszymi przeciwnikami byli: Jurand Koziegłowy, Widok Skierniewice,PSP Poznaniak Poznań i KS Koziołek Poznań "Tygrysy"..Do półfinału przeszliśmy z 10 golami trafionymi iżadnymstraconym (4-0,2-0,2-0,2-0)

W pófinale pokonaliśmy AP Ostrów Wlkp. 5-0 i tym sposobem weszliśmy do finał, a KS Koziołek Poznań "Tygrysy" pokonały Warte Poznań.

AP Ostrów Wlkp. walczył z Wartą Poznan o 3 miejsce i tu okazało sie że lepsi są chłopcy z Warty,

W grze o 1 miejsce po zaciętej walce Koziołek Poznań uległ Liderowi Swarzędz 1-4.

Wygraliśmy !!!!!!!!!! takbrzmiał okrzyk naszych chłopców (no i oczywiście ichwiernych kibiców- rodziców :) )

www.youtube.com/watch?v=aXxwJ-hEJqQ&feature=player_embedded (kawałek naszego półfinału jest między minutami 8.19 a 10.25 tego nagrania).